judo SKP

Pořádáme

PŘÍPRAVNÉ TRÉNINKOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ V BESKYDSKÉM KODOKANU

VHODNÉ TAKÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY.POZVÁNKA - PŘIHLÁŠKA ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

 Vážení rodiče. V raškovické základně Kodokan, kde o víkenu proběhne judocamp, jsou mimo jiné  již zhotoveny postele. Naši svěřenci i hosté jich využijí. Jelikož se nám ještě nepodařilo zajistit polštáře, prostěradla  a přikrývky je nutné, aby si každý účastník akce vzal prostěradlo, spacák a polštářek. Nezapomeňte přiložit k přihlášce čestné prohlášení.

DOBA ODPOČINKU JE ZA NÁMI. KDO CHCE BÝT DÁL NEŽ OSTATNÍ, MUSÍ UDĚLAT VÍC.

LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP V BESKYDSKÉM KODOKANU.

soustredeni web

V období 22. - 27.srpna proběhne v Raškovicích tréninkový kemp, kterého se mohou účastnit všichni zájemci. Svůj program budou mít připraven členové závodního týmu a rekreační sportovci, ale také ostatní děti, které si chtějí judo zatím jen vyzkoušet. Dostatečná kapacita velkého areálu a krásné přírodní okolí, nabízí možnost krásných prázdninových zážitků pro všechny. Předběžná elektronická registrace nutná.

POZVÁNKA    PŘIHLÁŠKA  

24. LETNÍ KEMP JUDA BESKYDY 2021.

Tabo 2021_20

Užijeme si pobyt v odlehlém areálu chráněné krajinné oblasti katastru obce Ostravice. Dětem vytvoříme naprosto originální, nezapomenutelný program. Budeme žít ve znamení, objevovat neobjevené, prozkoumávat neprozkoumané, budeme se koupat v peřejích řeky Ostravice. Pro starší členy komplexní fyzická příprava. Navštíví nás speciální jednotka Policie ČR. Nebude chybět Filas z LAS VEGAS.   POZVÁNKA  PŘIHLÁŠKA  S SEBOU

SOUSTŘEDĚNÍ V BESKYDSKÉM KODOKANU.

PRVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA NOVÉ ZÁKLADNĚ. POZVÁNKA - PŘIHLÁŠKA.

Přihlašujte se elektronicky.

JDEME NA VZDUCH.

Nadeje 2020

ROZPIS

Více článků...

Kalendář akcí

<< Červen 2021 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910
14151617181920
21222324252627
282930    

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku